Kredi Kartı ile Kontör Yükleme

Kredi kartı kullanarak internetten kolay bir şekilde telefonunuza kontör yükleyebilirsiniz. 18 yaşını geçmiş her insan kredi kartı başvurusu yapabilir. Ülkemizde de kredi kartı kullanımı hızla artmakta ve git gide her cebe girmektedir. Kredi kartı ile kontör yüklemek için öncelikle kontör yükleyeceğiniz internet sitesine girmelisiniz. Çok yakında hangi sitelerden kontör yükleyebileceğinize dair yeni bir yazı daha yayınlayacağız. Şimdilik kontör yükleyeceğiniz siteye girdiğinizi varsayarak yazımıza devam edelim.

Sırası ile şu adımları izlemelisiniz; kredi kartı ile kontör yüklemek için öncelikle internet bankacılığına açık olan bir kredi kartınızın bulunması gerekmektedir. Öncelikle bundan emin olun, eminseniz diğer adıma geçebilirsiniz. İlk olarak karşınıza çıkan seçeneklerden kendi operatörünüzü seçip hemen altında yer alan boşluğa kontör yüklemek istediğiniz telefon numarasını yazınız. Ardından kaç tl yüklemek istediğinizi seçince ilk adımı tamamlamış oldunuz. Sıradaki işlem ise ödeme aşaması; bu işlem için kredi kartınızın ön tarafında yer alan kredi kartı numarasını ve arkasında bulunan cvv kodunu girmenizi isteyecektir. Bilgileri doğru girip kontör yükle butonuna tıkladığınız taktirde banka hesabınızda tanımlanmış olan telefon numarasına alışveriş onay kodu gönderilecektir. Bu kodu tarayıcınızda güvenli alışveriş kodu alanına girmelisiniz. Eğer 2-3 dk gibi bir süre içinde bu kod tarayıcıdaki boşluğa girilmez ise kod geçersiz olacak ve bu aşamayı tekrarlamak zorunda kalacaksınız. Bu yöntem internet kredi kartı dolandırıcılığı ihtimalini minimize etmek için kullanılmaktadır.

İnternetten Kontör Yükleyeceklere Tavsiyeler

  • Kontör yükleyeceğiniz sitenin güvenilir olduğundan kesin bir şekilde emin olun. Bunu web tarayıcınızın adres satırına bakarak anlayabilirsiniz. Eğer tarayıcının sol tarafından yeşil yazı ile ssl sertifikası yazıyorsa o siteden gönül rahatlığı ile kontör yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi kartı ile kontör yüklemeye başlamadan önce kredi kartınızın online kullanıma açık olduğundan emin olunuz.
  • Eğer kartınız ile başka birilerinin online kontör yüklediğinden ve bu sebeple hesabınızdan para çekildiğini düşünüyorsanız, kullandığınız bankanın size en yakın şubesine gidip yetkili ile konuşarak en doğru bilgileri alabilirsiniz, böyle bir durumda kredi kartını iptal ettirmek veya online kullanıma kapatmak en doğru harekettir.

2 thoughts on “Kredi Kartı ile Kontör Yükleme

  1. Pingback: İnternetten Kontör Yükle - Kontör Yükle

  2. Pingback: İnternetten Kontör Yükleyenler İçin Faturalı mı Kontörlü mü Avantajlı - Kontör Yükle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

futbol oyunları - balon patlatma oyunu oyna - burun estetiği - Kontör Sitemap